top of page
home

Privatumo politika ir slapukai

Close.png

Paskutinį kartą atnaujinta 01/05/2021 

 

 

Dėkojame, kad pasirinkote būti mūsų projekto LAUMIŲ LANKŲ SODYBA dalimi („įmonė“, „aš“, „mes“ arba „mūsų“). Esame įsipareigoję apsaugoti jūsų asmeninę informaciją ir teisę į privatumą. Jei turite klausimų ar rūpesčių dėl mūsų politikos ar praktikos, susijusios su jūsų asmenine informacija, susisiekite su mumis adresu si999is@gmail.com

Kai lankotės mūsų svetainėje ir naudojatės mūsų paslaugomis, patikite mumis savo asmeninę informaciją. Mes labai rimtai žiūrime į jūsų privatumą. Šiame privatumo pranešime aprašome savo privatumo politiką. Mes stengiamės jums kuo aiškiau paaiškinti, kokią informaciją mes renkame, kaip mes ją naudojame ir kokias teises turite. Tikimės, kad skirsite šiek tiek laiko atidžiai perskaityti, nes tai svarbu. Jei šioje privatumo politikoje yra kokių nors sąlygų, su kuriomis nesutinkate, nutraukite mūsų paslaugų naudojimą.

Ši privatumo politika taikoma visai informacijai, surinktai mūsų ir (arba) bet kokių susijusių paslaugų, pardavimo, rinkodaros ar renginių metu (šioje privatumo politikoje mes juos vadiname „Svetainėmis“).

Atidžiai perskaitykite šią privatumo politiką, nes tai padės priimti pagrįstus sprendimus dėl asmeninės informacijos dalijimosi su mumis.

1. KOKIĄ INFORMACIJĄ MES RENKAME?

 

Asmeninė informacija, kurią mums atskleidžiate

Trumpai: Mes renkame asmeninę informaciją, kurią pateikiate mums, pvz., vardą, adresą, kontaktinę informaciją, slaptažodžius ir saugumo duomenis bei mokėjimo informaciją.

Mes renkame asmeninę informaciją, kurią jūs savanoriškai pateikiate mums registruodamiesi bei išreikšdami norą gauti informacijos apie mus ar mūsų produktus ir paslaugas, dalyvaudami veikloje, susijusioje su (pvz., žinučių siuntimu mūsų internetiniuose forumuose ar dalyvavimu konkursuose ar dovanose ) ar kitaip susisiekiant su mumis.

Asmeninė informacija, kurią renkame, priklauso nuo jūsų bendravimo su mumis konteksto, pasirinkimo, jūsų naudojamų produktų ir funkcijų. Mūsų renkama asmeninė informacija gali apimti:

Vardą ir kontaktinius duomenis. Mes renkame jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir kitus panašius kontaktinius duomenis.

Įgaliojimai. Mes renkame slaptažodžius, slaptažodžių užuominas ir panašią saugos informaciją, naudojamą autentifikavimui ir prieigai prie paskyros.

Mokėjimo duomenys. Mes renkame duomenis, būtinus jūsų mokėjimui apdoroti, jei perkate, pvz., mokėjimo priemonės numerį (pvz., kreditinės kortelės numerį) ir su mokėjimo priemone susietą saugos kodą. Visus mokėjimo duomenis saugo mūsų mokėjimo procesorius, todėl norėdami atsakyti į klausimus, turėtumėte peržiūrėti jo privatumo politiką ir tiesiogiai susisiekti su mokėjimo procesoriumi.

Prisijungimo prie socialinės žiniasklaidos duomenys. Mes suteikiame jums galimybę užsiregistruoti naudojant socialinės žiniasklaidos paskyros duomenis, pvz., „Facebook“, „Google“ ar kitą socialinės žiniasklaidos paskyrą. Jei pasirinksite registruotis tokiu būdu, mes surinksime informaciją, aprašytą toliau esančiame skyriuje „KAIP Tvarkome jūsų socialinius prisijungimus“.

Visa asmeninė informacija, kurią mums pateikiate, turi būti tikra, išsami ir tiksli, be to, turite pranešti apie bet kokius tokios asmeninės informacijos pasikeitimus.

 

Informacija renkama automatiškai

Trumpai: kai kuri informacija, pvz., IP adresas ir (arba) naršyklės ir įrenginio charakteristikos, renkama automatiškai, kai lankotės mūsų svetainėje.

Mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją, kai lankotės, naudojatės arba naršote. Ši informacija neatskleidžia jūsų konkrečios tapatybės (pvz., vardo ar kontaktinės informacijos), tačiau gali apimti įrenginio ir naudojimo informaciją, pvz., Jūsų IP adresą, naršyklę ir įrenginio charakteristikas, operacinę sistemą, kalbos nuostatas, nukreipiančius URL, įrenginio pavadinimą, šalį, vietą , informaciją apie tai, kaip ir kada naudojatės mūsų bei kita technine informacija. Šios informacijos pirmiausia reikia palaikyti mūsų saugumą ir veikimą, taip pat vidaus analizės ir ataskaitų teikimo tikslais.

Kaip ir daugelis įmonių, mes taip pat renkame informaciją naudodami slapukus ir panašias technologijas.

Iš kitų šaltinių surinkta informacija

Trumpai: galime rinkti ribotus duomenis iš viešų duomenų bazių, rinkodaros partnerių ir kitų išorinių šaltinių.

Mes galime gauti informacijos apie jus iš kitų šaltinių, tokių kaip viešosios duomenų bazės, bendri rinkodaros partneriai, taip pat iš kitų trečiųjų šalių. Informacijos, kurią gauname iš kitų šaltinių, pavyzdžiai: socialinės žiniasklaidos profilio informacija; rinkodaros potencialūs klientai ir paieškos rezultatai bei nuorodos, įskaitant mokamus sąrašus (pvz., remiamos nuorodos).

2. Ar jūsų informacija bus nesidalijama su niekuo?

Trumpai: mes dalinamės informacija tik gavus jūsų sutikimą, laikantis įstatymų, siekiant apsaugoti jūsų teises ar vykdyti verslo įsipareigojimus.

Mes galime tvarkyti ar dalytis duomenimis remdamiesi šiuo teisiniu pagrindu:

 • Sutikimas: Mes galime apdoroti jūsų duomenis, jei jūs mums davėte konkretų sutikimą naudoti savo asmeninius duomenis

 • Teisėti interesai: Mes galime apdoroti jūsų duomenis, kai tai pagrįstai reikalinga teisėtiems mūsų verslo interesams įgyvendinti.

 • Sutarties vykdymas: kai mes su jumis sudarėme sutartį, mes galime apdoroti jūsų asmeninę informaciją, kad įvykdytume mūsų sutarties sąlygas.

 • Teisiniai įsipareigojimai: Mes galime atskleisti jūsų informaciją, kai to iš mūsų teisiškai reikalaujama, kad įvykdytume galiojančius įstatymus, vyriausybės prašymus, teismo procesą ar teismo nutartį, pavyzdžiui, atsakydami į teismo įsakymą ar teismo šaukimą (valdžios institucijoms, kad jos atitiktų nacionalinio saugumo ar teisėsaugos reikalavimus).

 • Svarbūs interesai: galime atskleisti jūsų informaciją, kai manome, kad būtina ištirti, užkirsti kelią arba imtis veiksmų dėl galimų mūsų politikos pažeidimų, įtariamo sukčiavimo, situacijų, susijusių su potencialia grėsme bet kurio asmens saugumui ir neteisėta veikla, arba kaip įrodymo bylinėjimesi, kuriame dalyvaujame.

 • Tiksliau tariant, mums gali tekti tvarkyti jūsų duomenis arba dalytis jūsų asmenine informacija šiose situacijose:

 • Pardavėjai, konsultantai ir kiti trečiųjų šalių paslaugų teikėjai. Mes galime dalytis jūsų duomenimis su trečiųjų šalių pardavėjais, paslaugų teikėjais, rangovais ar agentais, kurie teikia paslaugas mums arba mūsų vardu ir kuriems reikalinga prieiga prie tokios informacijos, kad galėtų atlikti tą darbą. Pavyzdžiai: mokėjimų apdorojimas, duomenų analizė, el. pašto pristatymas, prieglobos paslaugos, klientų aptarnavimas ir rinkodaros priemonės. Mes galime leisti pasirinktoms trečiosioms šalims naudoti stebėjimo technologiją, kuri leis joms rinkti duomenis apie tai, kaip jūs laikui bėgant bendraujate. Ši informacija gali būti naudojama, be kita ko, analizuoti ir sekti duomenis, nustatyti tam tikro turinio populiarumą ir geriau suprasti veiklą internete. Nebent aprašyta šioje politikoje, mes neskleidžiame, neparduodame, neparduodame jokios jūsų informacijos su trečiosiomis šalimis jų reklamos tikslais.

 • Verslo perdavimas. Mes galime dalytis ar perduoti jūsų informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, įmonės turto pardavimu, finansavimu arba viso mūsų verslo ar jo dalies įsigijimu ar derantis dėl jo kitai įmonei.

 • Trečiųjų šalių reklamuotojai. Mes galime naudoti trečiųjų šalių reklamavimo įmones skelbimams teikti, kai lankotės. Šios įmonės gali naudoti informaciją apie jūsų apsilankymus mūsų (-ų) svetainėje (-ėse) ir kitose svetainėse, kurios yra žiniatinklio slapukuose ir kitose stebėjimo technologijose, siekdamos pateikti jums įdomių prekių ir paslaugų reklamą.

 • Filialai. Mes galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju mes reikalausime, kad šie filialai laikytųsi šios privatumo politikos. Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas dukterines įmones, bendros įmonės partnerius ar kitas bendroves, kurias mes kontroliuojame arba kurias mes kartu kontroliuojame.

 • Verslo partneriai. Mes galime dalintis jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.

 • Kiti vartotojai. Kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate su viešosiomis erdvėmis, tokią asmeninę informaciją gali peržiūrėti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama. Jei bendraujate su kitais mūsų vartotojais ir užsiregistruojate per socialinį tinklą (pvz., „Facebook“), jūsų kontaktai socialiniame tinkle pamatys jūsų vardą, profilio nuotrauką ir jūsų veiklos aprašymus. Panašiai kiti vartotojai galės peržiūrėti jūsų veiklos aprašymus, bendrauti su jumis mūsų viduje ir peržiūrėti jūsų profilį.

​​

3. Ar mes naudojame slapukus ir kitas stebėjimo technologijas?

Trumpai: Mes galime naudoti slapukus ir kitas stebėjimo technologijas rinkti ir saugoti jūsų informaciją.

Mes galime naudoti slapukus ir panašias stebėjimo technologijas (pvz., žiniatinklio švyturius ir taškus), kad pasiektume ar išsaugotume informaciją. Konkreti informacija apie tai, kaip mes naudojame tokias technologijas ir kaip galite atsisakyti tam tikrų slapukų, yra nustatyta mūsų slapukų politikoje.

 

4. Kaip tvarkome jūsų socialinius prisijungimus?

Trumpai: Jei pasirinksite registruotis ar prisijungti prie mūsų svetainių naudodamiesi socialinės žiniasklaidos paskyra, mes galime turėti prieigą prie tam tikros informacijos apie jus.

Mes siūlome jums galimybę užsiregistruoti ir prisijungti naudojant trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos paskyros duomenis (pvz., „Facebook“ ar „Twitter“ prisijungimus). Kai nuspręsite tai padaryti, iš jūsų socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjo gausime tam tikrą profilio informaciją apie jus. Profilio informacija, kurią mes gauname, gali skirtis, atsižvelgiant į atitinkamą socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėją, tačiau ji dažnai apima jūsų vardą, el. Pašto adresą, draugų sąrašą, profilio nuotrauką ir kitą informaciją, kurią pasirenkate viešinti.

Gautą informaciją naudosime tik tais tikslais, kurie aprašyti šioje privatumo politikoje arba kurie jums kitaip paaiškinti. Atkreipkite dėmesį, kad mes nekontroliuojame ir neatsakome už kitokį jūsų asmeninės informacijos naudojimą, kurį vykdo jūsų trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjas. Rekomenduojame peržiūrėti jų privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip jie renka, naudoja ir dalijasi jūsų asmenine informacija ir kaip galite nustatyti savo privatumo nuostatas jų svetainėse ir programose.

5. AR JŪSŲ INFORMACIJA skleidžiama tarptautiniu mastu?

Trumpai: mes galime perduoti, saugoti ir apdoroti jūsų informaciją kitose nei jūsų šalies šalyse.

Mūsų serveriai yra. Jei naudojatės mūsų paslaugomis iš išorės, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informaciją galime perduoti, saugoti ir tvarkyti mes savo patalpose ir tos trečiosios šalys, su kuriomis galime dalytis jūsų asmenine informacija (žr. " AR JŪSŲ INFORMACIJA PASIDALINS VISIEMS? ", Aukščiau) ir kitose šalyse.

Jei esate Europos ekonominės erdvės gyventojas, šiose šalyse gali būti netaikomi tokie išsamūs duomenų apsaugos ar kiti įstatymai kaip jūsų šalyje. Tačiau mes imsimės visų būtinų priemonių apsaugoti jūsų asmeninę informaciją pagal šią privatumo politiką ir taikomus įstatymus.

 

6. Koks yra mūsų požiūris į trečiųjų šalių internetinius tinklalapius?

Trumpai: Mes neatsakome už bet kokios informacijos, kuria dalijatės su trečiųjų šalių teikėjais, kurie reklamuoja, bet nėra susiję su mūsų svetainėmis, saugumą.

Gali būti trečiųjų šalių skelbimų, kurie nėra susiję su mumis ir kurie gali būti nukreipti į kitas svetaines, internetines paslaugas ar mobiliąsias programas. Mes negalime garantuoti duomenų, kuriuos pateikiate trečiosioms šalims, saugumo ir privatumo. Ši privatumo politika netaikoma jokiems trečiųjų šalių surinktiems duomenims. Mes neatsakome už trečiųjų šalių turinį, privatumo ir saugumo praktiką bei politiką, įskaitant kitas svetaines, paslaugas ar programas, kurios gali būti susietos su. Turėtumėte peržiūrėti tokių trečiųjų šalių politiką ir tiesiogiai susisiekti su jomis, kad atsakytumėte į jūsų klausimus.

7. KIEK LAIKO TURIME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

 

Trumpai: Mes saugome jūsų informaciją tol, kol to reikia šioje privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti, nebent įstatymai reikalauja kitaip.

Jūsų asmeninę informaciją saugosime tik tol, kol tai bus būtina šioje privatumo politikoje nustatytais tikslais, nebent įstatymai reikalauja ar leidžia ilgesnį saugojimo laikotarpį (pvz., Mokesčių, apskaitos ar kitus teisinius reikalavimus). Jokie šios politikos tikslai nereikalaus, kad jūsų asmeninė informacija būtų saugoma ilgiau nei 12 mėnesių.

Kai neturime teisėto verslo poreikio tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, mes ją ištrinsime arba anonimizuosime, arba, jei tai neįmanoma (pavyzdžiui, dėl to, kad jūsų asmeninė informacija buvo saugoma atsarginių kopijų archyvuose), tada mes saugiai ją saugosime. savo asmeninę informaciją ir išskirkite ją nuo tolesnio apdorojimo, kol bus įmanoma ją ištrinti.

8. KIEK SAUGI JŪSŲ INFORMACIJA?

Trumpai: mes siekiame apsaugoti jūsų asmeninę informaciją organizacinių ir techninių saugumo priemonių sistema.

Mes įdiegėme tinkamas technines ir organizacines saugumo priemones, skirtas apsaugoti bet kokios mūsų tvarkomos asmeninės informacijos saugumą. Tačiau atminkite, kad negalime garantuoti, kad pats internetas yra 100% saugus. Nors mes padarysime viską, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, asmeninės informacijos perdavimas mums ir nuo mūsų yra jūsų pačių rizika. Paslaugas turėtumėte pasiekti tik saugioje aplinkoje.

9. AR RENKAME INFORMACIJĄ APIE NEPILNAMEČIUS?

Trumpai: mes sąmoningai nerenkame duomenų ir nereklamuojame vaikų iki 18 metų.

Mes sąmoningai neprašome duomenų ir nereklamuojame vaikų iki 18 metų. Naudodamiesi, jūs patvirtinate, kad esate mažiausiai 18 metų arba esate tokio nepilnamečio tėvas ar globėjas ir sutinkate, kad toks nepilnametis išlaikytinis naudotų. Jei sužinosime, kad buvo surinkta jaunesnių nei 18 metų vartotojų asmeninė informacija, išaktyvinsime paskyrą ir imsimės pagrįstų priemonių tokiems duomenims greitai ištrinti iš savo įrašų. Jei sužinosite kokius nors duomenis, kuriuos surinkome iš vaikų iki 18 metų, susisiekite su mumis adresu info@ramstank.com.

10. KOKIOS JŪSŲ PRIVATUMO TEISĖS?

Trumpai: Kai kuriuose regionuose, pavyzdžiui, Europos ekonominėje erdvėje, jūs turite teises, leidžiančias geriau pasiekti ir valdyti savo asmeninę informaciją. Bet kada galite peržiūrėti, pakeisti ar nutraukti savo paskyrą.

Kai kuriuose regionuose (pvz., Europos ekonominėje erdvėje) jūs turite tam tikras teises pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus. Tai gali apimti teisę (I) prašyti prieigos ir gauti jūsų asmeninės informacijos kopiją, (II) prašyti ją ištaisyti ar ištrinti; (III) apriboti jūsų asmeninės informacijos tvarkymą; ir IV) jei taikoma, duomenų perkeliamumui. Tam tikromis aplinkybėmis jūs taip pat galite turėti teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmeniniai duomenys. Norėdami pateikti tokią užklausą, naudokite toliau nurodytus kontaktinius duomenis. Mes apsvarstysime bet kokį prašymą ir veiksime pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus.

Jei mes pasitikime jūsų sutikimu tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai neturės įtakos tvarkymo teisėtumui iki jo atšaukimo.

Jei gyvenate Europos ekonominėje erdvėje ir manote, kad mes neteisėtai tvarkome jūsų asmeninę informaciją, taip pat turite teisę pateikti skundą savo vietos duomenų apsaugos priežiūros institucijai. Jų kontaktinę informaciją rasite čia: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

Paskyros informacija

Jei norite bet kuriuo metu peržiūrėti ar pakeisti savo paskyros informaciją arba nutraukti jos galiojimą, galite:

jūsų prašymą nutraukti jūsų sąskaitą, mes išaktyvinsime arba ištrinsime jūsų paskyrą ir informaciją iš mūsų aktyvių duomenų bazių. Tačiau tam tikra informacija gali būti laikoma mūsų bylose, kad būtų išvengta sukčiavimo, pašalintos problemos, padedama atlikti bet kokius tyrimus, laikytis mūsų naudojimo sąlygų ir (arba) laikytis teisinių reikalavimų.

El. Pašto rinkodaros atsisakymas: Galite bet kada atsisakyti mūsų rinkodaros el. Pašto sąrašo, spustelėdami atšaukimo nuorodą el. Laiškuose, kuriuos siunčiame, arba susisiekę su mumis naudodami toliau pateiktą išsamią informaciją. Tada jūs būsite pašalintas iš rinkodaros el. Pašto sąrašo, tačiau vis tiek turėsime jums siųsti su paslaugomis susijusius el. Laiškus, kurie yra būtini jūsų sąskaitos administravimui ir naudojimui. Jei norite kitaip atsisakyti, galite:

11. NESEKIMO OPCIJŲ KONTROLĖ

 

Daugumoje interneto naršyklių ir kai kuriose mobiliosiose operacinėse sistemose bei mobiliosiose programose yra „Do-not-Track“ („DNT“) funkcija arba nustatymas, kurį galite suaktyvinti norėdami pranešti apie savo privatumo nuostatas neturėdami duomenų apie jūsų naršymo internete stebėjimą ir rinkimą. Dar nebuvo parengtas vienodas DNT signalų atpažinimo ir įgyvendinimo technologijos standartas. Šiuo metu mes nereaguojame į DNT naršyklės signalus ar kitus mechanizmus, kurie automatiškai praneša apie jūsų pasirinkimą nesekti internete. Jei bus priimtas internetinio stebėjimo standartas, kurio turime laikytis ateityje, apie šią praktiką informuosime pataisytoje šios privatumo politikos versijoje.

12. AR ATNAUJINAME ŠIĄ POLITIKĄ?

Trumpai: Taip, prireikus atnaujinsime šią politiką, kad laikytumėmės atitinkamų įstatymų.

Retkarčiais galime atnaujinti šią privatumo politiką. Atnaujinta versija bus nurodyta atnaujinta „Pataisyta“ data, o atnaujinta versija įsigalios, kai tik bus prieinama. Jei padarysime esminių šios privatumo politikos pakeitimų, galime apie tai pranešti aiškiai paskelbdami pranešimą apie tokius pakeitimus arba tiesiogiai atsiųsdami pranešimą. Mes rekomenduojame dažnai peržiūrėti šią privatumo politiką, kad būtumėte informuoti apie tai, kaip mes saugome jūsų informaciją.

13. KAIP GALITE kreiptis į mus apie šią politiką?

Jei turite klausimų ar komentarų apie šią politiką, galite mums atsiųsti el. laišką adresu si999is@gmail.com

Kontaktai
UP_icon.png
bottom of page